Kontakt

MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Za drahou 4332/4
796 87, Prostějov

IČ: 47900440
DIČ: CZ47900440

Zobrazit na mapě

+420 582 360 558
+420 582 301 244
manus@manus.cz

Datová schránka: hqzjiy9

Číslo účtu: 15304701/0100 KB, a.s.

Obchodní zastoupení v ČR a SR

Obchodní zastoupení v ČR a SR

Jednotlivá oddělení v Prostějově

Příjem zakázek, cenové nabídky, smlouvy
Tel.: +420 800 304 304 (BEZPLATNÁ LINKA)
Tel.: +420 582 360 558, +420 582 301 246

Ing. Aleš Matušů

Vedoucí obchodního oddělení

matusu@manus.cz
+420 777 742 268

Bc. Libor Vykopal

vykopal@manus.cz
+420 721 671 990

Pavel Brichta

brichta@manus.cz
+420 774 742 289

Veneta Brichtová

brichtova@manus.cz
+420 775 565 047

Karel Zámečník - sídlo: Mnichovice (u Prahy)

zamecnik@manus.cz
+420 773 334 850

Ing. Stanislav Záhranka - sídlo: Trenčín (Slovensko)

zahranka@manus.sk
+421 902 432 949

Fakturace a platby, personální úsek
Tel.: +420 582 301 243

Lenka Palatá

Vedoucí ekonomického oddělení

palata@manus.cz
+420 608 044 556

Marcela Hantáková

Personální úsek, mzdy

hantakova@manus.cz
+420 777 409 119

Ing. Pavel Kobeda

Vedoucí výroby a projekce, technické konzultace

kobeda@manus.cz
+420 582 301 289
+420 777 742 265

Michal Krybus

Projekce

krybus@manus.cz
+420 582 301 289
+420 775 995 711

Ing. Lubomír Vavřík

Projekce

vavrik@manus.cz
+420 582 301 291
+420 702 005 176

Jakub Zatloukal

Projekce

zatloukal@manus.cz
+420 724 448 945

Ing. Jan Poledna

Vedoucí konstrukce, vývoj

poledna@manus.cz
+420 582 301 288
+420 608 882 096

Ing. Jaroslav Bábek

Konstrukce, vývoj

babek@manus.cz
+420 582 301 291

Ing. Marek Bartoněk

Konstrukce, vývoj

bartonek@manus.cz
+420 582 301 290

Ing. Martin Konšel

Konstrukce elektro

konsel@manus.cz
+420 582 301 288
+420 774 742 283

Lukáš Ott

Konstrukce elektro

ott@manus.cz
+420 582 301 288

Petr Balaš

Vedoucí výroby a montáží

balas@manus.cz
+420 582 301 287
+420 774 742 297

Tomáš Kašpárek

Technolog

kasparek@manus.cz
+420 582 301 290
+420 774 742 281

Jiří Riedinger

Mistr výroby

riedinger@manus.cz
+420 582 301 241
+420 774 742 260

Dagmar Všetičková

Kooperace

vsetickova@manus.cz
+420 582 301 287
+420 778 067 807

Radek Dokoupil

servis@manus.cz
+420 777 586 802

Petr Janoušek

janousek@manus.cz
+420 582 301 286
+420 608 639 863

Antonín Hampl

hampl@manus.cz
+420 582 301 242

Obchodní partneři v zahraničí


Itálie

Centaurus Rete Italia s.r.l., società unipersonale
Via Roma 80/B
250 49, Iseo (BS)

Zobrazit na mapě


Rusko

OOO EKO-GOROD
Sudakova St., d. 10, of. 315
109 382, Moscow

Zobrazit na mapě

+749 939 788 08
eko.gorod@bk.ru

Rakousko

Ganser Treppenlifte
Markt 26
417 1, Sankt Peter am Wimberg

Zobrazit na mapě

+43( 0)7 282 /80 711 4
+43( 0)7 282 /80 712 2
info@ganserlifte.at

Přání a stížnosti

Uvítáme Vaše podněty a rovněž zkušenosti, které nás tímto vedou k nepřetržitému zdokonalování našich výrobků a služeb.


Zelené číslo zdarma 800 304 304
Servis plošin 777 586 802