Kontakt

MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Za drahou 4332/4
796 87, Prostějov

IČ: 47900440
DIČ: CZ47900440

Zobrazit na mapě

+420 582 360 558
+420 582 301 244
manuspv@manuspv.cz

Datová schránka: hqzjiy9

Číslo účtu: 15304701/0100 KB, a.s.

Obchodní zastoupení v ČR a SR

Obchodní zastoupení v ČR a SR

Jednotlivá oddělení v Prostějově

Příjem zakázek, cenové nabídky, smlouvy
Tel.: +420 800 304 304 (BEZPLATNÁ LINKA)
Tel.: +420 582 360 558, +420 582 301 246

Ing. Aleš Matušů

Vedoucí obchodního oddělení

matusu@manuspv.cz
+420 777 742 268

Bc. Libor Vykopal

vykopal@manuspv.cz
+420 721 671 990

Pavel Brichta

brichta@manuspv.cz
+420 774 742 289

Veneta Brichtová

brichtova@manuspv.cz
+420 775 565 047

Karel Zámečník

zamecnik@manuspv.cz
+420 773 334 850

Ing. Stanislav Záhranka

zahranka@manus.sk
+421 902 432 949

Fakturace a platby, personální úsek
Tel.: +420 582 301 243

Lenka Palatá

Vedoucí ekonomického oddělení

palata@manuspv.cz
+420 608 044 556

Marcela Hantáková

Personální úsek, mzdy

hantakova@manuspv.cz
+420 777 409 119

Ing. Pavel Kobeda

Vedoucí výroby a projekce, technické konzultace

kobeda@manuspv.cz
+420 582 301 289
+420 777 742 265

Michal Krybus

Projekce

krybus@manuspv.cz
+420 582 301 289
+420 775 995 711

Ing. Lubomír Vavřík

Projekce

vavrik@manuspv.cz
+420 582 301 291
+420 702 005 176

Jakub Zatloukal

Projekce

zatloukal@manuspv.cz
+420 724 448 945

Ing. Jan Poledna

Vedoucí konstrukce, vývoj

poledna@manuspv.cz
+420 582 301 288
+420 608 882 096

Ing. Jaroslav Bábek

Konstrukce, vývoj

babek@manuspv.cz
+420 582 301 291

Ing. Marek Bartoněk

Konstrukce, vývoj

bartonek@manuspv.cz
+420 582 301 290

Ing. Martin Konšel

Konstrukce elektro

konsel@manuspv.cz
+420 582 301 288
+420 774 742 283

Lukáš Ott

Konstrukce elektro

ott@manuspv.cz
+420 582 301 288

Petr Balaš

Vedoucí výroby a montáží

balas@manuspv.cz
+420 582 301 287
+420 774 742 297

Tomáš Kašpárek

Technolog

kasparek@manuspv.cz
+420 582 301 290
+420 774 742 281

Jiří Riedinger

Mistr výroby

riedinger@manuspv.cz
+420 582 301 241
+420 774 742 260

Dagmar Všetičková

Kooperace

vsetickova@manuspv.cz
+420 582 301 287
+420 778 067 807

Radek Dokoupil

servis@manuspv.cz
+420 777 586 802

Petr Janoušek

janousek@manuspv.cz
+420 582 301 286
+420 608 639 863

Antonín Hampl

hampl@manuspv.cz
+420 582 301 242

Obchodní partneři v zahraničí


Rakousko

GANSER TREPPENLIFTE
A-4171 St. Peter/Wbg., Markt 26
, St. Peter am Wimberg

Zobrazit na mapě

+43( 0)7 282 /80 711 4
+43( 0)7 282 /80 712 2
info@ganserlifte.at

Přání a stížnosti

Uvítáme Vaše podněty a rovněž zkušenosti, které nás tímto vedou k nepřetržitému zdokonalování našich výrobků a služeb.


Zelené číslo zdarma 800 304 304
Servis plošin 777 586 802