Volná místa

Naši firmu jsme založili již v roce 1993. Od roku 2000 se specializujeme na výrobu šikmých schodišťových a svislých zvedacích plošin pro imobilní osoby. Dále dodáváme našim zákazníkům mobilní schodolezy a různé druhy nájezdových ramp.

Proč pracovat právě u nás?

Děláme smysluplnou práci, která pomáhá postiženým osobám na mnoha místech v ČR i v zahraničí.

Zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí a osobní přístup.
Práce na všech pozicích je velmi rozmanitá, rozhodně ne stereotypní.

Manus Prostějov

Co nabízíme:

  • Mzda ve výši 22000 - 30000 Kč
  • Jednosměnný provoz (pracovní doba 6:00-14:30)
  • Měsíční prémie
  • K základní mzdě a prémiím lze získat osobní ohodnocení
  • Příspěvky na stravování ve výši 55 %
  • 20 dní dovolené
  • Možnost zapůjčení firemních vozidel - osobních i nákladních
  • Možnost vlastní výroby s využitím strojů a zařízení firmy
  • Smlouva na dobu určitou (1 rok) a po zapracování možnost na dobu neurčitou

Práce je vhodná i pro absolventy středních a odborných škol.

Volné pracovní pozice:

Zámečník

Náplň práce:

  • Výroba pojezdových drah plošin z nerezových trubek

Požadujeme:

  • Znalost práce se železem
  • Znalost svařování metodou TIG, CO2 (orientační doba svařování: 1-2 hod./směnu)
  • Zkušenosti práce s nerezem výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Samostatnost

Elektro projektant

  • Objednávání elektro součástí na jednotlivé zakázky
  • Řešení atypických zakázek
  • Spolupráce na vývoji nových provedení plošin
  • Řešení problémů na dílně
  • Spolupráce při servisech plošin

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením elektro
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. "B"

V případě zájmu kontaktujte ing. Pavla Kobedu:

Tel.: 777 742 265
E-mail: kobeda@manus.cz

Zelené číslo zdarma 800 304 304
Servis plošin 777 586 802