Volná místa

Naši firmu jsme založili již v roce 1993. Od roku 2000 se specializujeme na výrobu šikmých schodišťových a svislých zvedacích plošin pro imobilní osoby. Dále dodáváme našim zákazníkům mobilní schodolezy a různé druhy nájezdových ramp.

Proč pracovat právě u nás?

Děláme smysluplnou práci, která pomáhá postiženým osobám na mnoha místech v ČR i v zahraničí.

Zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí a osobní přístup.
Práce na všech pozicích je velmi rozmanitá, rozhodně ne stereotypní.

Manus Prostějov

ZÁMEČNÍK (výroba nerezových drah)

náplň práce: výroba pojezdových drah plošin z nerezových trubek dle výkresové dokumentace

požadované vzdělání: středoškolské odborné strojírenského směru

požadavky: znalost práce se železem, znalost svařování metodou TIG, CO2, zkušenosti práce s nerezem, samostatnost, čtení výkresové dokumentace (výroba dle výkr. dok.)

nabízíme: smlouva na dobu určitou (1 rok), po zapracování možnost na dobu neurčitou

pracovní doba: 6:00 - 14:30, jednosměnný provoz

dovolená: 20 dní / rok

zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, možnost zapůjčení vozového parku, možnost vlastní výroby s využitím strojů a zařízení firmy

hrubá měsíční mzda: 20000 - 27000

ELEKTRIKÁŘ

náplň práce: zapojování plošin na dílně vč. slaboproudu dle schémat

požadované vzdělání: středoškolské odborné v oboru

požadavky: nutná platná zkouška z vyhlášky č. 50, §6, praxe výhodou

PROJEKTANT

náplň práce: kreslení projektů umístění plošin v programu AutoCAD LT vč. rozkreslování výkresů do výroby

požadované vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské stavebního nebo strojírenského směru

pracovní doba: 6:00 - 14:30 (nebo dle domluvy), jednosměnný provoz

požadujeme ŘP sk. B (aktivní řidič)

hrubá měsíční mzda: 20000 - 40000

Tel.: 777 742 265
E-mail: kobeda@manus.cz

Zelené číslo zdarma 800 304 304
Servis plošin 777 586 802