Kontakt

MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Martina Hricku 1834/34
911 01, Trenčín
Slovenská republika

IČ: 47900440
DIČ: CZ47900440

Zobraziť na mape

+421 902 432 949
zahranka@manus.sk

Dátová schránka: hqzjiy9

Obchodné zastúpenie v ČR a SR

Obchodní zastoupení v ČR a SR

Jednotlivé oddelenia v Prostějově

Príjem zákaziek, cenové ponuky, zmluvy
Tel .: +420 800 304 304 (BEZPLATNÁ LINKA)
Tel .: +420 582 360 558, +420 582 301 246

Ing. Aleš Matušů ( )

Vedúci obchodného oddelenia

matusu@manus.cz
+420 777 742 268

Bc. Libor Vykopal ( )

vykopal@manus.cz
+420 721 671 990

Pavel Brichta ( )

brichta@manus.cz
+420 774 742 289

Veneta Brichtová ( )

brichtova@manus.cz
+420 775 565 047

Karel Zámečník - sídlo: Mnichovice (u Prahy) ( )

zamecnik@manus.cz
+420 773 334 850

Ing. Stanislav Záhranka - sídlo: Trenčín (Slovensko) ( )

zahranka@manus.sk
+421 902 432 949

Fakturácia a platby, personálne úsek
Tel .: +420 582 301 243

Lenka Palatá ( )

Vedúci ekonomického oddelenia

palata@manus.cz
+420 608 044 556

Marcela Hantáková ( )

Personálne úsek, mzdy

hantakova@manus.cz
+420 777 409 119

Ing. Pavel Kobeda ( )

Vedúci výroby a projekcie, technické konzultácie

kobeda@manus.cz
+420 582 301 289
+420 777 742 265

Michal Krybus ( )

Projekcia

krybus@manus.cz
+420 582 301 289
+420 775 995 711

Ing. Lubomír Vavřík ( )

Projekcia

vavrik@manus.cz
+420 582 301 291
+420 702 005 176

Jakub Zatloukal ( )

Projekcia

zatloukal@manus.cz
+420 724 448 945

Ing. Jan Poledna ( )

Vedúci konštrukcie, vývoj

poledna@manus.cz
+420 582 301 288
+420 608 882 096

Ing. Jaroslav Bábek ( )

Konštrukcia, vývoj

babek@manus.cz
+420 582 301 291

Ing. Marek Bartoněk ( )

Konštrukcia, vývoj

bartonek@manus.cz
+420 582 301 290

Ing. Martin Konšel ( )

konštrukcia elektro

konsel@manus.cz
+420 582 301 288
+420 774 742 283

Lukáš Ott ( )

konštrukcia elektro

ott@manus.cz
+420 582 301 288

Petr Balaš ( )

Vedúci výroby a montážou

balas@manus.cz
+420 582 301 287
+420 774 742 297

Tomáš Kašpárek ( )

Technológ

kasparek@manus.cz
+420 582 301 290
+420 774 742 281

Jiří Riedinger ( )

Majster výroby

riedinger@manus.cz
+420 582 301 241
+420 774 742 260

Dagmar Všetičková ( )

Kooperácia

vsetickova@manus.cz
+420 582 301 287
+420 778 067 807

Radek Dokoupil ( )

servis@manus.cz
+420 777 586 802

Petr Janoušek ( )

janousek@manus.cz
+420 582 301 286
+420 608 639 863

Antonín Hampl ( )

hampl@manus.cz
+420 582 301 242

Obchodní partneri v zahraničí


Taliansko

Centaurus Rete Italia s.r.l., società unipersonale
Via Roma 80/B
250 49, Iseo (BS)

Zobraziť na mape


Rusko

OOO EKO-GOROD
Sudakova St., d. 10, of. 315
109 382, Moscow

Zobraziť na mape

+749 939 788 08
eko.gorod@bk.ru

Rakúsko

Ganser Treppenlifte
Markt 26
417 1, Sankt Peter am Wimberg

Zobraziť na mape

+43( 0)7 282 /80 711 4
+43( 0)7 282 /80 712 2
info@ganserlifte.at

Priania a sťažnosti

Uvítame podnety k zlepšeniu a taktiež negatívné skúsenosti, ktoré nám pomôžu k zlepšeniu naších služieb.


Ing. Stanislav Záhranka  +421 902 432 949